Cztery zapomniane zasady o Wielkim Prawie Przyciągania + BONUSY

Cztery zapomniane zasady o Wielkim Prawie Przyciągania to audiobook, krótka publikacja do słuchania. Zawiera cztery najważniejsze zasady dzięki którym, przyciągniesz do swojego życia wszystko czego pragniesz.

To co dzieje się w Twoim życiu jest odzwierciedleniem tego o czym myślisz. Bez wyjątków. Prawo Przyciągania naprawdę działa, a nauka o zasadzie działania tego prawa jest bezcenna. Dzięki temu możemy świadomie kreować własną rzeczywistość.

Możesz być kim tylko chcesz, a Twoje życie może być jakie tylko sobie wymarzysz. To nie dzieje się za pstryknięciem palców. To dzieje się gdy świadomie używasz Wielkiego Prawa Przyciągania i wiesz jak ono działa.

Kupując teraz audiobook Cztery zapomniane zasady o Wielkim Prawie Przyciągania, otrzymasz również:

BONUS #1
Jak opuścić swoje ciało fizyczne wykorzystując Prawo Przyciągania? – krótka publikacja, która opisuje sposób na doświadczenie bycia poza ciałem (Out of Body Experience).
BONUS #2
Najkrótsza na Świecie instrukcja używania Prawa Przyciągania – lista rzeczy krok po kroku, kóre należy wykonać, aby świadomie przyciągać do swojego życia to, czego się pragnie.
BONUS #3
Cały Świat jest po Twojej stronie! – nagranie muzyczne z afirmacjami sukcesu, bogactwa i szczęścia.
BONUS #4
Cztery zapomniane zasady o Wielkim Prawie Przyciągania PDF – treść audiobooka do wydrukowania.

>>> Posłuchaj framentu nagrania <<<