„Proś a będzie ci dane” oraz „Prawo przyciągania” – darmowe fragmenty książek Esther i Jerry Hicks’a

Dużo dobrego słyszałem o książkach Proś a będzie Ci dane oraz Prawo Przyciągania Esther i Jerry Hicks’a. Czytelnicy polecają te lektury jako kontynuację Sekretu.

Przed zakupem postanowiłem poszukać więcej informacji o tych książkach niż te standardowe, które można przeczytać w księgarniach internetowych. I całe moje szczęście w tym, że trafiłem na stronę wydawcy czyli Studio Astro bo zamieścili tam darmowe fragmenty!

O tych szeroko promowanych i polecanych książkach wypowiadają się znani autorzy, jak John Gray i Donald Walsh:

Proś a będzie ci dane to wspaniała książka! Ja wraz z moją żoną korzystaliśmy przez wiele lat z tych ważnych i niezwykle praktycznych nauka Abrahama. Wierzymy, że ty także skorzystasz. Polecamy tę książkę wszystkim naszym przyjaciołom.
Dr John Gray, autor Mężczyźni są z Marsa, Kobiety są z Wenus

Gdzieś w głębokich zakamarkach Twojej świadomości, gdzieś w ważnym miejscu Twojego umysłu, uruchomiłeś intencję, aby otrzymać to przesłanie, inaczej książka ta nigdy by do Ciebie nie dotarła. Nie bagatelizuj tego. Sprawa ma ogromne znaczenie. Uwierz mi, że tak jest. Ponieważ niebawem stworzysz dokładnie to, czego chęć stworzenia wyraziłeś swoją intencją: dokonanie wielkiej zmiany w Twoim życiu.
Neale Donald Walsch, autor Rozmów z Bogiem

To książki dla osób chcących czegoś więcej. Czyli dla ciebie mój drogi czytelniku. Inaczej nie byłoby cię tutaj. Zachęcam do lektury, której i ja oddam się z przyjemnością.

Download: prawo_przyciagania_pros_a_bedzie_ci_dane