Cztery zapomniane zasady o Wielkim Prawie Przyciągania

Używam Prawa Przyciągania w swoim codziennym życiu i zauważam duże zmiany. To co dzieje się w moim życiu jest zawsze tym, o czym myślę. Bez wyjątków. To prawo naprawdę działa, a nauka o zasadzie działania tego prawa jest bezcenna. Dzięki temu możemy świadomie kreować własną rzeczywistość.

Możesz być kim tylko chcesz, a Twoje życie może być jakie tylko sobie wymarzysz. To nie dzieje się za pstryknięciem palców. To dzieje się gdy świadomie używasz Wielkiego Prawa Przyciągania i wiesz jak ono działa.

Cztery zapomniane zasady.

 1. Im więcej używasz tego prawa tym bardziej działa – niektórzy ludzie mówią, że Prawo Przyciągania dla nich nie działa. Kiedy zapytasz ich jak długo używali tego prawa, wizualizowali sobie to, co pragną osiągnąć to odpowiadali, że kilka dni, może tydzień. A ile czasu poświęcali na grę w totolotka? Niektórzy całe życie, niektórzy kilka lat. I nie zniechęcają się! W totolotka najpierw trzeba kupić kupon, aby móc coś wygrać. Potem należy kupować ten kupon systematycznie, przynajmniej raz w tygodniu, a by dać losowi szansę. Podobnie jest z Prawem Przyciągania. Powinieneś wykorzystywać  to prawo przynajmniej raz dziennie, aby otrzymać to czego pragniesz. I stosouj to prawo cały czas. Nie wątp w to, że działa, a wyniki Cię zaskoczą!
 2. Myśl o tym czego pragniesz z emocjami – zauważyłem, że rzeczy które chce przyciągnąć, na których się skupiam, ale bez emocji i zapominam o nich po pięciu dniach, nie urzeczywistniają się. Pamiętaj, że emocje to paliwo dla myśli. Wyobrażając sobie swój cel, to czego chcesz, wzbudzaj w sobie emocje jakbyś już osiągnął to czego chcesz. Myśl o tym, jak się wtedy będziesz czuł. Wzbudzaj w sobie takie emocje każdego dnia gdy myślisz o swoim celu, jakby już był faktem. I ciesz się tym. Wtedy materializacja Twoich pragnień stanie się możliwa. Rób to dopóty, dopóki Twoje marzenie się urzeczywistni. Nie poddawaj się, nie wątp. Bądź głębokiej wiary w twórczą moc wizualizacji.
 3. Dawaj więcej niż otrzymujesz – dawaj z radością. Gdy płacisz za zakupy w sklepie wyobrażaj sobie jak te pieniądze, które właśnie wydajesz wracają do Ciebie zwielokrotnione. Na przykład zwielokrotnione dziesięciokrotnie! Raduj się, że możesz dzielić się pieniędzmi z innymi i wierz w to, że dając otrzymujesz jeszcze więcej!
 4. Okazuj wdzięczność – czytasz ten artykuł ponieważ wierzysz w to, że możesz zmienić swoje życie na lepsze, być zdrowym bogatym i szczęśliwym dzięki wspaniałemu Prawu Przyciągania. Niewielu ma to szczęście. Każdy z nas żyje w swoim świecie i ma swoje życie. Dlaczego by nie poświęcić kilku minut dziennie i poczuć wdzięczność za wszystko co mamy. Wdzięczność jest bardzo ważna. Bądź wdzięczny, a to spowoduje, że będzie otrzymywał jeszcze więcej tych rzeczy, za które dziękujesz.
na podstawie „Five forgotten rules of the Law of Attraction” By Steven Aitchison
 • Zasada pierwsza doskonale obrazuje, że w Prawie Przyciągania konieczna jest systematyczność. Ja na monitorze swojego komputera mam skrót do trailera The Secret, nawet jeśli zapomnę o wizualizacjach i afirmacjach, to kiedy włączę laptopa od razu rzuca mi się w oczy ten skrót i słowa – The Secret. Włączam wtedy filmik i od razu bardziej koncentruje się na swoich celach. Im częściej to robię tym bardziej czynność ta przekształca się w nawyk, a o to właśnie chodzi – o nawyk przyciągania.
  Pozdrawiam.

 • Szkopuł tkwi w tym, że przyciągasz do siebie tym co myślisz świadomie i tym co nieświadomie. Mam koleżankę, która płacze i krzyczy przed każdym kolejnym egzaminem na studiach, a jest prawie najlepsza na roku. A krzyczy i płacze, że nie zda. Biorąc jednak po uwagę dłuższy okres jej życia to można łatwo stwierdzić, że wszystko co ma zostało przyciągnięte (lub nie) przez jej myśli, światopogląd. I może narzekać ile chce, nic to nie zmieni. Ale może zmienić swoje myśli i emocje i zacznie zmieniać się jej życie.

 • jarus

  Witam
  Może jestem jakis dziwny, ale zauważyłem w swoim życiu przyciąganie przeciwieństw. Jeśli jestem pewien dobrego zakończenia, to wszystko się sypie. I odwrotnie, jeśli z góry zakładam porażkę i jestem psychicznie zdołowany, to wszystko układa się dobrze. Chciałbym zrozumieć funkcjonowanie prawa przyciągania, ale chyba nic nie jest takie proste, jak się wydaje.

  • Monika

   Wiesz co? Też to zauważyłam niegdyś i dopiero jakiś czas temu pojęłam, dlaczego tak się dzieje. Postaraj się nie myśleć „będzie dobrze” tylko „jest dobrze”. Ale to nie wszystko. Często, gdy nawet już tak się ukierunkowujesz czujesz wewnątrz jakąś taką blokadę, niepewność, lęk – tym samym, nie wierzysz w to, że będzie lepiej. Odrzuć ten strach i wyobraź sobie, że np. jakiś egzamin/ sprawa jest za Tobą i przyniosła zajefajne rezultaty. POCZUJ TO. Ważna jest nie tylko płyta wizualizacja ale przede wszystkim EMOCJE towarzyszące jej. To jest pryncypium Prawa Przyciągania. I w drugą stronę. Pomyśl, kiedy masz jakiegoś tam doła, czy przypadkiem tak gdzieś w głębi siebie nie czujesz, że wszystko się naprawi? Nie wiem dlaczego tak się dzieje, najwyraźniej ludzka psychika ma taką mentalność. Ja tak funkcjonowałam – zauważyłam to, zmieniłam swój tok myślenia, PP stało się moim nawykiem i wszystko jest genialnie.

   • Monika

    Dobra, teraz zobaczyła datę wpisu, ale niech to będzie jakąś wskazówką dla tych, którzy teraz mają podobnie.:)))

 • Nie wiem czy ktoś tym sposobem wygrał w totka. W punkcie 1. przykład totka podany jest po to, aby zrozumieć, że tak jak gra w totka wymaga systematyczności i czasu, aby wygrać, tak samo świadoma praca z Prawem Przyciągania wymaga pracy aż do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

 • Catka

  A moze to do końca tak? może jak o czymś myślimy to poprostu to zauważamy a nie że to tworzymy?? no bo czy ktoś tym sposobem NAPRAWDE wygrał w totka?

  • Monika

   Żeby wygrać w totka trzeba mieć PP w jednym paluszku. I mieć bardzo mocną psychikę. Należy poznać siebie w zupełności. Kwestia ćwiczeń przez parę/paręnaście lat. Może komuś się uda, powodzenia.