Jak opuścić swoje ciało fizyczne wykorzystując Prawo Przyciągania?

W poniedziałek wykorzystując Prawo Przyciągania i synchronizację półkul mózgowych opuściłem swoje ciało fizyczne.

Jak to zrobiłem? (instrukcja opuszczania ciała)

 1. W nocy gdy wiedziałem, że nic nie zakłóci mojej relaksacji, położyłem się spać.
 2. Włączyłem specjalne nagranie synchronizacyjne do opuszczania ciała (opis tego nagrania poniżej).
 3. Wykorzystałem Prawo Przyciągania czyli zasypiając wyobrażałem siebie samego poza ciałem. To wyobrażenie zasilałem emocjami; przywoływałem uczucia fascynacji i radości, że opuściłem swoje ciało. Czułem się tak jakbym faktycznie był poza ciałem.
 4. Pozwoliłem sobie na zasypiania i naturalny przepływ myśli, na których nie koncentrowałem się.
 5. Prawie zasnąłem gdy nagle odzyskałem świadomość i poczułem jak zaczynam unosić się ponad ciałem.

To było niesamowite doświadczenie. Znalazłem się w swoim pokoju, tuż obok łóżka. Poza ciałem znajdowałem się zaledwie kilka minut. Przez ten czas ćwiczyłem przekładanie ręki przez oparcie łóżka. Na początku nie mogłem tego zrobić. Czułem się jakbym był ciężką materią, która nie może przenikać przez rzeczy. Wyobraziłem sobie, że jestem rozproszony jak powietrze i wtedy się udało.

Niektóre doświadczenia poza ciałem, tak jak moje, pamięta się jak sny. To normalne. W chwili gdy się dzieją są bardzo realne, dzieją się naprawdę, ale po przebudzeniu trzeba mieć wyćwiczoną pamięć do snów, aby pamiętać również doświadczenie poza ciałem. Wtedy najlepiej spisać je na kartce lub komputerze, aby nam nie uleciało jak sen.

W tym ćwiczeniu wykorzystywane jest Prawo Przyciągania, które w stanie relaksu działa bardzo szybko. Myślać o tym, że jest się poza ciałem i czując to (emocje zasilają myśli), przyciągasz do siebie to doświadczenie.

W pkt. 2 piszę o specjalnym nagraniu synchronizacyjnym. Jest to „Astral Projection – OBE w 20 minut!„. To jedno z najlepszych nagrań do synchronizacji i OBE. Dostępne jest w sprzedaży w Spojrzenie Sklep MP3 OnLine. Kosztuje jedyne 14,99 zł. Płacąc za to nagranie on-line możesz je ściągnąć na swój komputer w kilka minut tuż po złożeniu zamówienia i dokonaniu płatności. Osobiście polecam, naprawdę działa.

 • asok

  tak, mozesz spotkac zmarlych bedac w ciele astralnym, wracasz do ciala kiedy pomyslisz o nim lub kiedy cos zakloci sen (halas, potrzeba fizjologiczna, itd.)

 • łukasz

  jeszcze chciałbym sie dowiedziec jak poziniej wrucic spowrotem do swojego ciała

 • łukasz

  czesc mam pytanie czy jak sie opusci swoje ciało to czy bedzie mozliwosc zobaczenia swojich bliskich zmarłych

 • Nigdy nie miałem uczucia opuchniętej twarzy. Trudno powiedzieć czy to „dobrze”. Polecam Ci nie traktować doświadczań jako dobre i złe. Obserwuj siebie, to co czujesz, co dzieje się z Twoim ciałem. Pamiętaj, że wszystkie odpowiedzi są w Tobie.

 • Yondaime

  wczoraj prubowalem w trakcie ćwiczen odczuwalem dzimne poddenerwowanie a gdy skończylem czulem jakbym miał lekko opuchniętą twarz czy to dobrze?

 • Ćwiczenia zajęły mi kilka tygodni, ale to kilka tygodni rzetelnej pracy na relaksacją i koncentracją. Polecam również metodę zawartą w tym audiobooku:
  http://sklep.spojrzenie.com.pl/product_info.php/products_id/238

 • Yondaime

  A ile zajely ci te cwiczenia? Czy odczuwasz bol w trakcie opuszczania ciala?

 • Olga

  A ja akurat dzisiaj sprobuje opuścić swoje ciało… Jesli mi sie uda to napisze tutaj i potwierdzę tę hipotezę… 🙂

 • grzegorz

  wiesz wszystko sie zgadza ze opusciles swoje cialo dzieje sie to na zasadzie gdzie mysli twoje tam duch twoj wedrowki ducha trwaja do czasu jesli nie jest chronione cialo tak wiec nie polecam takich praktyk bo miejsce ducha jest w naszym ciele po cos robia to ludzie bardziej doswiadczeni bardziej swiadomi tego co robia i na czym to polega