Moc Przyciągania cz. II – Nikodem Marszałek

Moc przyciągania cz.II/II
autorem artykułu jest Nikodem Marszałek

Fizyka kwantowa

Czym zajmuję się fizyka kwantowa? Najprościej ujmując jest to nauka która tłumaczy budowę kosmosu. To właśnie naukowcy zajmujący się fizyką kwantową dowiedli, że wszystko w kosmosie jest stworzone z atomów, a atomy z różnych cząstek elementarnych. Te cząstki nie są niczym innym jak koncentracją energii. Dzięki temu stało się jasne, że wszystko we wszechświecie jest stworzone z energii. Jedyną różnicą pomiędzy atomem ołowiu a atomem złota jest w tym, że ołów posiada inną częstotliwość wibracji, niż złoto. Dla nas zrozumiałe jest, że dane cząstki rosną razem, ponieważ wibrują z tą samą częstotliwością. Nauka wyjaśnia wszystko za pomocą energii nawet to, że myśl jest energią, która wibruje lub drga z odpowiednią częstotliwością.

Zadanie

Wszechświat lubi szczegółowość. Gdy już wiesz w 100 procentach czego pragniesz biorąc kartkę papieru opisz dokładnie wszystkie cechy np. markę, kolor, kształt, firmę, rocznik, przebieg, stan, kolor foteli itd. Kończąc opisywanie zamknij oczy i wyobraź sobie wszystko w umyśle. Dotknij kierownicy, usiądź w fotelu, wyrusz w podróż, jak się prowadzi, kto gratuluje Ci zakupu? Zapamiętaj uczucie które wygenerowałeś bo właśnie ono jest kluczem w „mocy przyciągania”. Nie wszyscy potrafią stworzyć jasny obraz, więc pragnąc tego samochodu wybierz się do salonu, usiądź w samochodzie, przejdź się nim, dotknij tapicerki, posłuchaj dźwięku silnika.

Uwaga! Nie wszystkie obrazy mogą być jasne i szczegółowe, gdy pragniesz przyciągnąć bliską osobę, sprecyzuj cechy fizyczne i psychiczne. Kolejny raz zamknij oczy i wygeneruj najważniejsze cechy zamieniając w obraz np. kształt nosa, ust, kolor oczu, włosów ogólną budowę ciała, uśmiech. Następnie zachowanie w danej sytuacji, radość ze wspólnych spacerów, długie rozmowy. Sekret tkwi w bardzo prostej rzeczy. Jakiej? Po skończonej wizualizacji wypowiedz: „Źródło dziękuje, że jesteś”. Manipulacyjna afirmacja brzmiałaby: „Źródło dziękuje Ci, żeś mnie wysłuchał dziękuje, że Ty zawsze mnie wysłuchujesz”. Bardziej ateistycznie afirmacja brzmiałaby: „Pozwalam Wszechświatowi zająć się wszystkimi szczegółami i przynosi mi to o co proszę. Jestem wdzięczny za to potężne wsparcie i ufam w stu procentach”.

Wiara

Twoim zadaniem jest wierzyć. Bez wiary rodzi się pusta akcja, nie wzmocniona żadnymi siłami mentalnymi. W Biblii na temat wiary możemy przeczytać: „Wiara zaś jest poręką tych dóbr, których się spodziewamy, dowodem tych rzeczywistości, których nie widzimy”. Twoje zaangażowanie, które wyraża się w ufności i działaniu będzie „poręką”. Mówiąc „Czy Ja naprawdę to przyciągnę? Czy faktycznie zamanifestuję?” – jest tak samo mądrym pytaniem jak: „Czy magnes przyciąga elementy żelazne?”

Zgodnie z naukami fizyki kwantowej, wszystko we Wszechświecie jest zbudowane z atomów, atomy z cząstek elementarnych. Różne typy materii mają różne poziomy wibracji cząstki. Skała, kwiat, albo człowiek to energia poruszająca się przy różnych częstotliwościach wibracji. Energia o pewnej jakości zmierza do przyciągnięcia podobnej wibracji. Podobne przyciąga podobne, więc jeśli myślisz o tym czego nie masz przyciągasz to, jeśli myślisz o tym czego nie chcesz również to przyciągasz.

Mistrz modlitwy powiedział: „Wszystko, o co w modlitwie prosicie stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymaliście”. W tym krótkim zdaniu są opisane wszystkie zasady mocy przyciągania. Joe Vitale powiedział, że liczy się poziom intencji. Tłumacząc, pragniesz czegoś, ale niekoniecznie musisz to dostać. Za każdym razem, gdy jesteś zależny od wyniku to znaczy mówisz sobie: „Muszę to mieć za wszelką cenę” – blokujesz . Przyciąganie polega na „życzeniu sobie” przy jednoczesnym radosnym oczekiwaniu bez „upartej woli posiadania danej rzeczy”. Jeśli otrzymam będzie ok., jeśli nie otrzymam również będzie ok. – lekcja trudna i wymaga pewnego poszerzenia (lecz to zawarłem w „Sekretnej Mocy”).

Zasada oddania

Ostatnim najważniejszym punktem jest zasada oddania. Wielu ludzi zamiast wierzyć, analizuję mówiąc sobie: „W jaki sposób to osiągnę?” „Jak się to ukaże, przecież dzisiaj nie mam?” Moim pytanie jest „Dlaczego chcesz wiedzieć wszystko? Pamiętaj umysł świadomy jest skupiony na „teraz”. Dusza zajęta swoimi sprawami, zapisuje mimowolnie „wole człowieka”. Zostaje nam Źródło widzące, czujące – oddaj pragnienie mówiąc: „Nie moja, ale Twoja wola niech się stanie”. Kończąc wizualizacje pomyśl wciągu dnia o swoim zamierzeniu wypowiadając: „Pragnę tego lub coś lepszego”. Dzisiaj widzisz to co widzisz dzięki skupieniu, jutro możesz widzieć nawet dostać o wiele więcej. Zdanie „Pragnę to lub coś lepszego” – wytwarza ufność oraz zmniejsza wpływ Twojego EGO na czystość intencji.

Podsumowanie

 1. Po jasnym sprecyzowaniu czego chcesz, napisz to na kartce papieru jako zamierzenie np. „zamierzam przyciągnąć x”.
 2. Stwórz jasny i klarowny obraz swojego pragnienia. Czasem stworzenie obrazu w umyśle zajmuję parę tygodni. Pragniesz domu? Jak duży, ile pokoi, dywany są w kształcie, meble są z ciemnego drewna czy jasnego, gdzie są okna, ile drzew w ogrodzie posiadasz, jak wysoka jest trawa, jak wygląda Twój dom z góry( boku), co widzisz wyglądając przez okno? Ptaki śpiewają głośno? Gdzie bawi się Twój syn, córka?
 3. Wizualizuj rano zaraz po przebudzeniu oraz tuż przed snem.
 4. Podziękuj za każdym razem, gdy myślisz o swoim zamierzeniu. Pamiętaj „energia którą oddajesz to rezultaty, które otrzymujesz”.
 5. Jeśli czegoś nie masz wystarczy, że skierujesz swoją uwagę na tej rzeczy i dzięki prawu przyciągania to przyjdzie do Twojego życia.
 6. Mów, działaj jak gdybyś już posiadał to o co prosisz. Nigdy nie pozwalaj, aby czynniki zewnętrzne wpływały na Twój stan. Gdzie Twój samochód – w drodze; gdzie Twój dom – buduję się. Nigdy się nie tłumacz, jeśli już to tylko w czasie teraźniejszym, że to już jest lub zaraz będzie.
 7. Bezgranicznie ufaj, w materializację swojego zamierzenia. Na nic twa logika, intelekt, mądrość, wiedza. Ufność, że Źródłu Cię wysłucha najlepiej wygląda jak „oczekiwanie trzyletniego dziecka na prezent od Mikołaja”. Tylko ten Mikołaj faktycznie istnieje.
 8. Im lepiej się czujesz tym więcej energii przepływa przez Ciebie, im gorzej się czujesz tym mniej energii przepływa przez Twoje ciało. Nawet ze swoim szkieletem, krwią, ciałem jesteś i tak „wibrującą istotą” i wszystkiego czego doświadczasz w otoczeniu również wibruję.
 9. Każdy impuls który się pojawi w postaci cichego szeptu jak: zadzwoń, napisz, wejdź, porozmawiaj, włącz, pójdź tą drogą będzie Twoim „Idee Fixe”
 10. Tworzysz to, o czym myślisz i w co wierzysz, przyciągasz to, co czujesz, stajesz się tym, co sobie wyobrażasz.

23-03-2007


Więcej artykułów na stronie autora:
CentrumRozwoju.pl
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

 • Piotr

  Witam,zaskakująco lapidarnie ujęty temat, lecz dla znających go i studiujących bardzo inspirujący,dzięki dodał mi wiary