Moc Przyciągania cz. I – Nikodem Marszałek

Moc przyciągania cz.I/II
autorem artykułu jest Nikodem Marszałek

Pierwszym prawem kosmicznym jest „potęga wszechogarniającej miłości”. Zaraz po nim plasuje się „prawo wolności wyboru” (wolna wola). Gdzie znajduję się trzecie i co nim jest? Moc przyciągania lub „prawo przyciągania” to owa „sekretna moc” naszego życia. Czym jest, po co powstała, dlaczego działa? Dla ludzi świadomych tego prawa jest fantastycznym prezentem „wyższej siły”, dla reszty nieuświadomionym przekleństwem.

Sam koncept jest prosty do zrozumienia lecz świadome korzystanie wymaga praktyki. Wykorzystując „moc przyciągania” nasze życie nigdy nie powraca na dawny tor, nagle przyciągamy ludzi i okoliczności, otwierają się nowe możliwości osiągając więcej mniejszym nakładem pracy.

Zdumienie moje budzi prostota „prawa przyciągania” i sposób jego wykorzystania w codziennym życiu. Twoje pytanie brzmi: „Jeśli to prawo jest tak proste, dlaczego wszyscy nie przyciągają bogactwa, szczęścia, idealnych współmałżonków?”

Skąd w Twoim słowniku, słowo „wszyscy”. Jesteś tylko Ty proszący, oczekujący i dostający. Mówiąc „wszyscy” tworzysz w swojej rzeczywistości „wszystkich” oczekując jednocześnie, że Ci wszyscy pragną bogactwa, szczęścia, idealnych współmałżonków. Oni faktycznie z punktu osobowości pragną walorów sukcesu, ale jak zaopatrują się ich dusze na to? Prawo oczekiwania jest motorem wzmacniającym Twoje wibracje i każde wypowiedziane słowo jak: „Chcę, Pragnę, Oczekuję, Myślę, Wierzę, Zasługuję, Przyciągam, Zamierzam” -przyśpiesza i rozpoczyna manifestację Twoich intencji (celów). Jeśli Ty myślisz o „wszystkich” to nigdy nie poznasz ukrytych własnych intencji.

Moim marzeniem było również, aby każdy poznał „moc przyciągania” bo za nim kryję się szereg innych praw i zasad. Zostawiam jednak miejsce dla innych, ciesząc się z samego faktu igrzysk zwanych „wewnętrznym uświadomieniem”. Ludzie mówią: „Nie mogę kontrolować mojego życia”, „Nie mam wpływu na moją przyszłość”, „Urodziłem się pod pechową gwiazdą”,” Nauczyciel mówił, że nigdy nic nie osiągnę”, „Jestem przekonany, że spotka mnie coś przykrego”. Człowieku, pragniesz zmiany? Tak – no to słuchaj.

Odpowiedzialność własna

Pierwszy z podpunktów „mocy przyciągania” odrzuca wielu zainteresowanych. Dlaczego? Musisz przejąć pełną odpowiedzialność za wszystko co Cię spotyka w Twoim życiu. Ludzie na całym świecie za swoje niepowodzenia obarczają: rząd, polityków, urząd skarbowy, kraj, wiek, płeć, ekonomie, brak wykształcenia, za wysokie wykształcenie, miejsce zamieszkania, wygląd, rodzinę, przeszłość nawet ostatnimi czasy karmę. Jesteś tu gdzie jesteś przez przeważające myśli w Twoim umyśle. Wymówki które przytoczyłem powyżej są tylko chwilowymi okolicznościami wzmocnionymi mocą skupienia – w prawie przyciągania to ważne ogniwo. Twoje postrzeganie rzeczywistości, w tym przypadku „Jakichkolwiek ograniczeń” pochodzi ze środowiska zewnętrznego czy wewnętrznego? Świadomość „mocy ukrytej” prowadzi nas do odrzucenia wymówek zostawiając jeden wpis: „Warunki panujące wewnątrz Ciebie, determinują warunki otoczenia zewnętrznego”.

Powiedz mi swoje imię

Wspaniałe w mocy przyciągania jest jej obojętność. Wszechświat nie ocenia „zamierzenia” w postaci „dobre/złe”, „pomocne Tobie/szkodliwe dla innych”. Gdyby istniał podział w tej sile na dobro i zło najwięksi dyktatorzy, którzy zaczynali swoją wspinaczkę po władzę od najniższego szczebla z zamierzeniem podboju świata, kraju nawet uśmierceniem milionów nie osiągaliby swoich zamierzeń – przypomnij sobie o „wolnej woli każdej istoty”. Historycy mówią: „Ci przywódcy posiadali wewnętrzny płomień, jakby energię która ich wzmacniała”. Dlaczego, więc kończyli źle lub tragicznie? Chrystus powiedział: „kto mieczem wojuję od miecza ginie” – czy to obraz działania „mocy przyciągania” czy kolejnego prawa „karmy”? Pragnąc przyciągnąć więcej dobra musisz być sam dobry bo posiadając dużo pewnych cech one rezonansowo przyciągają więcej podobnych. Cytując znów Jezusa: „Bo kto ma, temu będzie dane; a kto nie ma, temu zabiorą i to, co mu się wydaje, że ma”.

Czego sobie życzysz?

Odpowiedz na pytanie: „O czym myślę cały czas?” „Czym się emocjonuje?” „Co przeżywam w sercu najczęściej?” „Kim chciałbym być?”„Jak ma wyglądać przyszły partner?” – to prowadzi nas do słów: Pragnę tego”, „Chcę tego”. Składając Źródłu taką deklarację – moc przyciągania właśnie została aktywowana. Źródło nie aktywuje swoich mocy – jeśli nie poprosisz (powtarzałem to już kilkakrotnie) tak działa wolna wola – aż do bólu.

Prawo zgodności

Pytanko panie Marszałek: „Dlaczego tak mało osób dostaję to czego pragnie?” Znowu myślisz o wszystkich! Hej, co jest z Tobą? Skąd informacje o wielkości kreacji innych ludzi? Przypuszczam, że to tylko projekcja i obserwacja Twojego własnego świata. Co o tym sądzisz? Nie próbuj zbawić świata – zbaw siebie. Druga moja odpowiedź na to pytanie brzmi: brak zgodności na linii życzenie – działanie – oczekiwanie. Innymi słowy pragnąc przyciągnąć idealnego partnera mówisz: „Wszyscy mężczyźni to dranie”. Marzysz o idealnej pracy, a usta twe: „Dobrą prace otrzymuję się tylko po znajomości”, „Prace dostają ludzie mający ogromne doświadczenie zawodowe”. Posłuchaj, Henry Ford ujął to w fenomenalny sposób mówiąc: „Jeśli myślisz, że na pewno możesz czegoś dokonać, albo też myślisz, że na pewno nie możesz, to jest bardzo prawdopodobne, że w obu przypadkach masz rację”. Wypowiedz lepiej: „Znam prawo przyciągania, właśnie pracuję nad nim i w idealnym czasie pojawia się praca”.

Drugi ważny aspekt to: usiądź wygodnie i porozmawiaj z własną duszą (na początku wersja dla początkujących). Odpowiadaj szybko na pytania np.

1. Czy jestem przekonany, że ta praca jest dla mnie? (Tak/Nie)
a) Nie – dlaczego? (spisuj odpowiedzi jakie się pojawiają – to właśnie Twoja dusza daje osobie znać)
b) Tak – dlaczego?

2. Cieszy mnie fakt, pracy w tej firmie? (Tak/Nie)

Napisz kilkanaście srogich pytań zabawiając się we własnego kata. Im więcej wariacji pytań – tym lepszy ogląd duszy poznasz na daną kreację.


Więcej artykułów na stronie autora:
CentrumRozwoju.pl
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl