Jak wykorzystać PRAWO PRZYCIĄGANIA w praktyce, tak aby doświadczyć siły swoich pragnień

Pragnąć czegoś, a przyzwalać na przejawienie się tego w fizycznej rzeczywistości to dwie różne sprawy, choć oczywiście połączone ze sobą. Naucz się PRZYZWALAĆ na dobrostan w twoim życiu 🙂

O prawie przyciągania, napisano wiele książek i chyba każdy miał możliwość zapoznania się z jego teorią, która głosi „ podobne przyciąga podobne” i tym, że jeżeli myślisz o pozytywnych rzeczach to „PRZYCIĄGASZ” do siebie pozytywne wydarzenia, sytuacje oraz ludzi, natomiast jeżeli myślisz negatywnie to przyciągasz negatywne wydarzenia, sytuacje oraz ludzi.

Teoria jednak będąc teorią wydaje się oczywista i zrozumiała jednak wykorzystanie tego prawa w rzeczywistości każdego z nas to już całkowicie inna sprawa.

Po wielu postach, wypowiedziach, zauważyłam, że ludzie cierpią ponieważ nie mogą doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień.

Kiedy tak bardzo czegoś chcemy, a nie możemy tego doświadczyć, zaczyna targać nami uczucie bezsilności, braku kontroli i własnej niemocy, ale wcale tak nie musi być.

W jednym z artykułów na mojej stronie http://maszke.pl mówiłam o tym, że Albert Einstein odkrył, że cały fizyczny świat zbudowany jest z energii.
Energia ta składa się z cząsteczek, a każda cząsteczka wibruje z różną częstotliwością.

Nasze fizyczne ciała również składają się z takiej energii i choć widzimy siebie jako formy stałe, tak naprawdę każdy z nas wibruje z określoną częstotliwością która zależy od naszych myśli.

Tak więc im bardziej radosne, optymistyczne są twoje myśli, tym wyższa jest twoja wibracja.
Im bardziej pesymistyczne, pełne lęku, złości, gniewu będą twoje myśli tym niższa będzie twoja wibracja.

Twoja pierwotna wibracja czyli taka z jaką zacząłeś życie w tym fizycznym świecie, była taka jak energia źródła z którego narodziłeś się w nie-fizycznym wymiarze – czysta, wysoka i połączenie dzięki temu przebiegało bez żadnych zakłóceń.
Jeżeli utrzymujesz to połączenie, wtedy wszelki dostatek przejawia się w twoim fizycznym doświadczeniu, doświadczasz manifestacji rzeczy, o które prosiłeś.

Z biegiem czasu jednak, otaczająca cię rzeczywistość, ludzie i ich przekonania sprawiły, iż połączenie miedzy tobą, a źródłem z którego powstałeś, które kocha cię i w każdej chwili jest gotowe aby spełnić twoje pragnienia – zaczęło słabnąć.

Pojawiając się w tym fizycznym wcieleniu otrzymałeś w darze emocje, które mają za zadanie informować cię o tym czy to na czym koncentrujesz w danej chwili swoją uwagę, jest przez ciebie przyciągane, czy też nie.

Im lepiej się czujesz tym bardziej pozwalasz dobru na swobodny przepływ do twojego fizycznego świata.

Poprzez koncentrację na myślach, które wywołują negatywne uczucia w tobie, a co za tym idzie obniżają twoją pierwotną wibrację, połączenie dzięki któremu nastąpiłaby manifestacja NIE ISTNIEJE, ponieważ twoja niska wibracja, a wysoka wibracja twoich pragnień są na całkowicie innych częstotliwościach.

Bycie świadomym tego co odczuwasz, tego jakie emocje pojawiają się w tobie, pozwala na bycie świadomym wibracji jakie tworzysz.
Dawanie swojej negatywnej uwagi dla rzeczy, sytuacji, osób, skutecznie kontynuowane sprawiło, iż twoje dominujące wibracje znacznie różniły się od wibracji twoich pragnień.

Nie było harmonii, nie było manifestacji.

Możesz przyciągać pozytywnie co jest twoim naturalnym stanem bądź też przyciągać negatywnie, a inaczej mówiąc nie pozwalać na przejawienie się dobrostanu.

Życie składa się z przeróżnych doświadczeń. W każdej minucie, sekundzie, obserwujemy otaczającą nas rzeczywistość.
Nasze życie nieustannie składa się z kontrastów, co jest podstawą rozwoju każdego człowieka, bo to właśnie otaczający nas kontrast, pozwala określić nam czego chcemy.
Ilekroć widzisz, bądź myślisz o tym czego nie chcesz, uświadamiasz sobie to czego naprawdę chcesz doświadczyć i na czym ci zależy.

Przykładowo: patrzysz na siebie w lustrze i jedyne co przychodzi ci do głowy to zdanie„ nie wyglądam dobrze” – ok. to podsumowanie tego co jest w chwili obecnej.
Wiedząc jednak, iż podsumowujesz to co nie jest dla ciebie dobre, bądź też przez ciebie pożądane spytaj siebie, czy to w myślach czy to na głos „Ok, wiem czego nie chcę, czego więc chcę, jak wiec chcę wyglądać?”

I tutaj zacznij wymieniać jak chcesz wyglądać, skieruj na to swoje myśli, zacznij wymieniać, czego być chciał/a, a następnie wymień powody dlaczego tego chcesz.

Jak miałoby to wyglądać zapytasz? Otóż np. tak:

1. Chcę ważyć 55 kg, dlaczego tego chcę?

– ponieważ czuję się bardzo dobrze ważąc właśnie tyle
– ponieważ mogę pozwolić sobie na kupno wielu wspaniałych ubrań, bez żadnych ograniczeń
– ponieważ będę czuła się bardziej atrakcyjna
– ponieważ moja kondycja znacznie się poprawi
– ponieważ zwiększy to moje poczucie własnej wartości
– ponieważ czuję jak śpiewa moje serce, gdy ja mam piękne ciało, z którego jestem zadowolona

2. Chcę zrobić sobie jasne pasemka, dlaczego tego chcę?

– ponieważ wyglądałabym bardzo atrakcyjnie w jaśniejszych włosach
– ponieważ nowa fryzura dodała by mi więcej pewności siebie
– ponieważ odświeżony wizerunek, to więcej radości i zadowolenia
– ponieważ mam na to ochotę 🙂
– ponieważ lubię czuć się zadbana
Itd.

Określenie tego czego chcesz to jedno, ale powiedzenie DLACZEGO tego chcesz sprawia, że wycofujesz swoją uwagę z tego czego nie chcesz i konkretnie skupiasz się na tym czego pragniesz, czego chcesz doświadczyć.

Jesteś energią, a wszelkie szczęście i dostatek może pojawić się w twoim życiu tylko wtedy gdy połączenie między tobą fizycznym a źródłem czystej energii, z której powstałeś, z której stworzona jest cała otaczająca cię rzeczywistość przebiega swobodnie.

1. To że każdego dnia wysyłasz z siebie prośby, nawet bez pomocy słów, bo dzieję się to poprzez częstotliwość twojej wibracji – jest to proces, który przebiega naturalnie. Twoja świadoma uwaga nawet nie jest tu tak istotna, bo nie musisz chcę tego, aby tego doświadczyć.

2. Odpowiedź na twoje prośby i pragnienia, przebiegają całkowicie bez twojego udziału, jest to zadanie, źródła z którego narodziłeś się, wszechświata, Boga, wyższej Inteligencji, która kocha cię i na każdą twoją wibracyjną prośbę, mówi Tak.

Prośby jakie są przez ciebie wibracyjnie wysyłane, są wyłącznie tymi, które są dobre dla ciebie.
Nie jest tak że możesz wysłać prośbę o chorobę czy niedostatek. Doświadczając choroby, wysyłasz z siebie pragnienie o zdrowie, widząc kogoś chorego wysyłasz z siebie prośbę o zdrowie.
Doświadczając niedostatku, wysyłasz z siebie prośbę o obfitość, widząc jak ktoś żyje w niedostatku wysyłasz z siebie również prośbę wibracyjną o obfitość i dostatek.

Konwersacja z wszechświatem, ze źródłem, z Bogiem trwa cały czas!

Twoje pragnienia natychmiast zostają spełnione, lecz ty aby ich doświadczyć w fizycznym świecie ( i to jest BARDZO WAŻNE ) najpierw musisz dostroić się do nich wibracyjnie, tak aby mogło zaistnieć połączenie pomiędzy tobą a tym czego pragniesz – jeśli będzie to połączenie doświadczysz.

Czasem tak trudno o to połączenie. Czytamy o czymś co nastraja nas pozytywnie, lecz za jakiś czas powracamy do swoich starych wzorców myślowych, nie mając silnych podstaw do zmiany myślenia i obrania właściwego kierunku.

Dla wszystkich tych, którzy nie mogą doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień, powstało szkolenie on-line – JAK DOŚWIADCZYĆ FIZYCZNEJ MANIFESTACJI SWOICH PRAGNIEŃ

Elżbieta Maszke

 • Hej,

  Świetny artykuł!
  Nawet nie wiem jak tu trafiłem. Biorąc po uwagę, że jest 3:15 w nocy a ja w końcu zabrałem się do pracy nad autorskim szkoleniem z Prawa Przyciągania!
  Artykuł wg. mnie byłby mocniejszy, gdyby podany był empiryczny przykład!
  Więcej o energii i wibracji znajdziecie w świetnym materiale video, http://www.youtube.com/watch?v=6bqNdJueyjE Jill Bolte Taylor.

  Przy okazji zapraszam na webinar, który 25.09.2011r. poprowadzę, własnie na temat Prawa Przyciągania oraz praw, które się na nie składają!
  Omawiane bedą nie tylko przykłady z życia, ale to co zostało przekazana przez światowego trenera Eduardo.
  Po więcej, kliknij w poniższy link!

  http://janpaweltomaszewski.pl/2011/09/chcesz-poznac-prawdziwa-historie-sekretu

  Do usłyszenia
  Jan Paweł

 • Monika

  Witaj Anito!

  W swoim komentarzu pytałaś się o więcej informacji o szkoleniu jakie proponuje Elżbieta Maszke.
  Wypowiadam się pod tym artykułem ponieważ współpracowałam z Elą na tym szkoleniu ( Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień ) i muszę ci powiedzieć, że była to wszech DOBRA DECYZJA!!!!

  Szkolenie to jest niesamowicie przygotowane i wyróżnia się tym, iż po każdej lekcji Elżbieta przygotowała zadania do wykonania, które następnie sprawdza i konsultuje rzeczy, które wymagają więcej naszej uwagi!

  Jeżeli miała bym raz jeszcze wziąć udział w tym szkoleniu, zrobiłabym to bez wahania!!!

  Super że na stronie mrfire można znaleźć taki wartościowy artykuł jak ten powyżej!!

  @Katenka-DK – zgadzam się z tobą, że wiele osób bezczelnie wykorzystuje temat prawa przyciągania do zwiększenia swoich zysków, mi również się to nie podoba, że wokół tak ważnego tematu powstała taka niesmaczna nagonka ” więcej, więcej, więcej”

  Dlatego trzeba bardzo uważać na co się decydujemy i co wybieramy z szerokiej gamy np. szkoleń w tym temacie.

  Elżbieta jest taką osobą, która przede wszystkim stawia na danie jak największej wartości każdemu uczestnikowi swoich szkoleń i to się czuje i to się wie.
  Takich osób jest mało, ale są.

  Jestem wdzięczna iż mogłam współpracować z nią indywidualnie i polecam to każdemu, który zastanawia się „czy zacząć z nią współpracę, zaufać czy też nie”

  JA mówię – ZDECYDOWANIE TAK!

  Dziękuję za możliwość wypowiedzenia się na tym Blogu 🙂

 • Ja zauważyłam, że w moim przypadku sprawdza się PP kiedy odpuszczę sobie i nie stresuję się rezultatem. Często nawet nie robię tego świadomie, po prostu myślę czego chcę i cieszę się jakbym to miała .. i to działa.

  Napisałam o tym w ostatnim poście: http://blog.prawdziwysekret.pl
  Zapraszam.

 • Katenka-DK

  To cudowne i stare jak swiat uniwersalne prawo w rekach proznych i chciwych ludzi to zaglada dla naszej pieknej planety i zycia wogole i dlatego szkoda by bylo go wykorzystywac do nakrecania jeszcze wiekszej konsumpcji….jeszcze wiekszej produkcji np. farb do wlosow, albo sportowych samochodow i innych niepotrzebnych nam maneli, „zabawek” i relikwii”. I po co nam ten caly smietnik. Producenci juz zacieraja rece….yes, yes: „The secret” = more gadgets = more $ = power!
  Sekret moze stac sie (doslownie) bronia w nieodpowiednich rekach, i dlatego byl tak dlugo ukrywany przed osilkami, ktorzy znali tylko jeden sposob wzbogacania sie: przemoc.

 • anita lisowska

  prosze o wiecej informacji o tym szkoleniu.po

  zdrawiam