Afirmacje Boskości – dwa darmowe nagrania medytacyjne MP3

Nagrania stworzone specjalnie dla Spojrzenie Sklep MP3 OnLine. To dwie afirmacje, przed snem i na rano, które B.T. Spaldingowi (autor książki „Życie i Nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu”) przekazał wielki mistrz z Tybetu.

Proszę o przekazanie tych afirmacji jak największej ilości osób. Wskazane jest dzielenie się tymi afirmacjami, rozpowszechnianie wśród społeczności internetowych.

Paczka zawiera dwa pliki MP3 z afirmacjami oraz instrukcję (PDF). Nagrania dla Spojrzenie Sklep MP3 OnLine przygotowała Monika Burzyńska (www.monikaburzynska.pl).

Download
sklep.spojrzenie.com.pl/darmowe-nagrania-mp3-i-3.html


 • Czy z Tybetu czy nie, mogę powiedzieć tylko tyle że Afirmacje mp3 są naprawdę skuteczną formą na zmianę swojej osobowości, a jeśli są dobrze przygotowane, to jest to kwestia kilkunastu odsłuchań.

 • slawek

  „…przekazał wielki mistrz z Tybetu.” na litosc boska po co pisac takie brednie o przekazach z tybetu naprawde ktos w to jeszcze wierzy???

  • Krzysztof

   Dlaczego taki opis Cię irytuje? Myślę, że nie ma to znaczenia jak nazwiemy twórcę tych nagrań- ważne żeby wpływały na nas jak najbardziej pozytywnie. To właśnie po to wszedłeś na tę stronę. Naucz się panować nad swoimi emocjami bo szczęście to przede wszystkim stan umysłu.

 • Link już działa, pozdrawiam!

 • Bartek

  niestety link do nagrań nie działa 🙁