Afirmacje Boskości – dwa darmowe nagrania medytacyjne MP3

Nagrania stworzone specjalnie dla Spojrzenie Sklep MP3 OnLine. To dwie afirmacje, przed snem i na rano, które B.T. Spaldingowi (autor książki „Życie i Nauka Mistrzów Dalekiego Wschodu”) przekazał wielki mistrz z Tybetu.

Proszę o przekazanie tych afirmacji jak największej ilości osób. Wskazane jest dzielenie się tymi afirmacjami, rozpowszechnianie wśród społeczności internetowych.

Paczka zawiera dwa pliki MP3 z afirmacjami oraz instrukcję (PDF). Nagrania dla Spojrzenie Sklep MP3 OnLine przygotowała Monika Burzyńska (www.monikaburzynska.pl).

Download
sklep.spojrzenie.com.pl/darmowe-nagrania-mp3-i-3.html


, , , ,

 • http://hepika.pl Kamil od Afirmacji

  Czy z Tybetu czy nie, mogę powiedzieć tylko tyle że Afirmacje mp3 są naprawdę skuteczną formą na zmianę swojej osobowości, a jeśli są dobrze przygotowane, to jest to kwestia kilkunastu odsłuchań.

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 • slawek

  „…przekazał wielki mistrz z Tybetu.” na litosc boska po co pisac takie brednie o przekazach z tybetu naprawde ktos w to jeszcze wierzy???

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 1

  • Krzysztof

   Dlaczego taki opis Cię irytuje? Myślę, że nie ma to znaczenia jak nazwiemy twórcę tych nagrań- ważne żeby wpływały na nas jak najbardziej pozytywnie. To właśnie po to wszedłeś na tę stronę. Naucz się panować nad swoimi emocjami bo szczęście to przede wszystkim stan umysłu.

   Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0

 • http://sklep.spojrzenie.com.pl/ Krzysztof Janiewicz

  Link już działa, pozdrawiam!

  Oceń komentarz: Dobre 2 Słabe 0

 • Bartek

  niestety link do nagrań nie działa :(

  Oceń komentarz: Dobre 0 Słabe 0